top of page

PRAKTYKA KANCELARII

Od 2006 roku pomagamy naszym klientom. W tym czasie zbudowaliśmy zespół wybitnych specjalistów.

Wciąż się rozwijamy.

Naszym celem jest zawsze optymalne rozwiązanie.

PRAKTYKA SĄDOWA

Specjalizujemy się w reprezentacji klientów w procesach sądowych. Zdobyte przez lata doświadczenie na sali sądowej procentuje każdego dnia. Znamy wszystkie tajemnice sali rozpraw. Poprowadzimy Twój proces profesjonalnie i szybko. Wiemy jak wygrywać.

nasza_historia4_edited_edited.jpg
kontakt_header.jpg

SPRAWY CYWILNE

Doprowadzamy do skutecznej windykacji należności oraz wygranych spraw o zapłatę pomiędzy kontrahentami. Uzyskujemy zabezpieczenia należności już w trakcie trwania procesu dzięki czemu Twoje pieniądze są bezpieczne. Prowadzimy sprawy cywilne, tj. z zakresu spedycji i transportu, sprawy spadkowe, rozwody i podziały majątków, sprawy pracownicze, sprawy z elementem zagranicznym.

NIERUCHOMOŚCI

Przeprowadzamy podziały oraz zniesienia współwłasności nieruchomości. Obsługujemy wiodących przedsiębiorców budowlanych w województwie łódzkim. Kancelaria zatrudnia specjalistów z prowadzących postępowania administracyjne, pozwolenia na budowę, rozgraniczenia, samowole budowlane.

AEnB2Upon6nprvrcsLEr4C4so3-p4ITPa0fNxnsw
Rainy%20Day_edited.jpg

ODSZKODOWANIA

Jeden z działów kancelarii specjalizuje się w sprawach o odszkodowania oraz zadośćuczynienia osób będących ofiarami wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, błędów lekarskich oraz postępowania z ZUS. Uzyskujemy wysokie odszkodowania od ubezpieczycieli już na etapie przedsądowym. Zabezpieczamy Twoje pieniądze już w trakcie trwania procesu zapewniając Ci środki na leczenie i życie po wypadku. Oferujemy bardzo wysoką jakość usług nieosiągalną dla firm odszkodowawczych.

KREDYTY FRANKOWE & GET BACK

Mamy w  toku kilkadziesiąt procesów o unieważnienie umów kredytów we frankach szwajcarskich. Oferujemy darmową analizę umowy kredytowej. Po jej przesłaniu na maila wskazujemy relane roszczenie oraz konkurencyjne warunki współpracy.
Odzyskujemy również pieniądze w sprawach Get-Back kierując z powodzeniem roszczenia do banków.

_edited.jpg
bottom of page